Příběh Jurty

Relax...

Hledáte únik z městského shonu a chcete se napojit na krásu přírody? Hledáte glamping? Nebo dokonce tzv. czechglamping? Máme pro vás to pravé řešení! Užijte si relaxaci a klid v naší útulné jurtě, která je umístěna na samotě v lese, uprostřed rozkvetlých luk a lesů. Naše jurta je postavena s láskou a úctou k mongolské tradici, což zajišťuje autentický zážitek pro naše hosty.

Uvnitř...

Uvnitř jurty najdete plnohodnotnou manželskou postel, dvě přistýlky, plně vybavenou kuchyňku, pitnou vodu a přímo z postele výhled na Sněžku. K posezení ke čtení či dobrému jídlu a pití jsou k dispozici dvě křesla a jídelní stůl se židlemi. V zimě se můžete zahřát uvnitř jurty zatopením v kamnech a v létě si užít stín stromů. 

Pohyb...

Navštivte naši jurtu a zažijte nádhernou přírodu bez světelného smogu a hluku. Během vašeho pobytu se můžete projít po rozkvetlých loukách, navštívit včelí úly, nebo jít na houby. A když budete mít chuť na adrenalin, můžete vyrazit pěšky nebo na kolech na výlet na dvě rozhledny v okolí.

Motivace...

V naší jurtě najdete vše, co potřebujete k relaxaci a k odpočinku včetně venkovní sprchy s masážními kamínky. Využijte této skvělé příležitosti a zarezervujte si naši jurtu pro nezapomenutelný zážitek v přírodě. Těšíme se na vaši návštěvu!